Вже протягом багатьох років виробники принтерів Canon і Epson конкурують один з одним, намагаючись з'ясувати у користувачів, хто краще. Кожен з них йде в ногу з часом, удосконалюючи і випускаючи все більш нові модернізовані моделі друкуючих пристроїв.

Так давайте з'ясуємо разом, хто ж з них заслуговує перемоги в цьому поєдинку?

Розберемо технологію друкуючої головки:

EPSON

Технологія друку п'єзоелектрична. При якій п'єзоелементи, мембрана і струм взаємодіють, внаслідок фарба потрапляє на папір.

Завдяки такій системі відсутній перепад температур, термін служби пристрою збільшується, можна використовувати різні чорнило і регулювати обсяг краплі.

З мінусів дана технологія менш бюджетна.

CANON

Технологія друку-бульбашкова. Її суть полягає в тому, що фарба нагрівається до 400°C утворюючи бульбашки, які безпосередньо і виштовхують її з дюз.

З плюсів хочеться виділити невисоку вартість і більш просте виготовлення.

А з мінусів - більш короткий термін експлуатації друкуючої головки, що призводить до частих її замін.

Використання чорнила:

Через більш універсальної технології друкуючої головки EPSON і тут трохи перевершує конкурента, так як дає можливість працювати з фотографічними чорнилом і віддруковувати найменші деталі високої якості.

Ще можна відзначити, те що обидва пристрої підійдуть, як для домашнього використання, так і для невеликого офісу.

Дозвіл друку:

Epson - 5760х1140 точок на дюйм, що дозволяє друкувати фотографії професійної якості. У той час як у Canon - 4800х1200 точок на дюйм і його знімки будуть менш яскравими.

Швидкісні показники:

І тут Epson показав своє лідерство, здатністю роздруковувати до 20 сторінок в хвилину, а його конкурент всього 7.

Роблячи висновок можна сказати, що незважаючи на те, що компанія EPSON виграє по цілому ряду параметрів, розробки CANON також мають право на існування, оскільки володіють деякими очевидними плюсами.