У сучасному світі складно уявити офіс або компанію без принтера. Різноманітність моделей і цін дають можливість придбати друкуючий пристрій практично кожному бажаючому.

Але з часом фарба в картриджі витрачається і тоді виникає питання, що робити? Шукати керівництво в інтернеті або віднести принтер кваліфікованому фахівцеві в сервісний центр?

Так, звичайно можна спробувати заправити картридж самостійно та навіть є шанс, що у вас це відмінно вийде. Але в іншому випадку виникнуть наслідки. Ми наведемо пару з них.

Перший: Це токсичність самого тонера.

Деякі виробники використовують власну рецептуру для створення тонера. У деяких випадках використовують речовини небезпечні для організму людини і при неправильній заправці можуть принести суттєву шкоду органам дихання.

Другий: Страждає якість друку.

Якщо не підбирати чорнило сумісні з принтером і не дотримуватися інструкції заправки, то якість друку може постраждати. Звичайно якщо ви друкуєте текст, то даного дефекту ви можете не помітити, але в разі поліграфії – це стане суттєвою проблемою.

Висновок такий: якщо ви недосвідчені в заправці картриджа і таке завдання здається неймовірно складним, то краще не братися за цю справу самостійно, а відразу звернутися за допомогою в сервісний центр, де професіонали якісно і швидко виконають свою роботу.

Сервісний центр "Мегабайт" пропонує свою послугу заправки картриджа, наші фахівці виконають роботу професійно, так що якість друку не поступатиметься новому, а також проведуть діагностику стану самого пристрою.

З усіх питань звертайтесь за номером телефону: +38(050)-503-81-03

Наша адреса: м.Словянськ, вул. Банківська 56-оф.1