Дали нам полагодити електронні свічки "Philips" в неробочому стані. Підозра була на скислі акумулятори. Здавалося б, в чому проблема поміняти банки на нові? А проблема в тому, що ця гадюка - моноблок, нерозбірний і не обслуговується. І ще, забігаючи вперед, всередині все на пайку...

Загалом, Якщо кому цікаво, ось як це робиться:

По-перше, беремо великий пінцет або колгоспимо ключик з дроту. Пхаємо в дві дірки на верхній частині "свічки" і провертаємо,"свічка" зривається з термоклея і тепер її можна витягнути зі скляної склянки. Це найпростіше.

По-друге, нам треба розкрити корпус, щоб дістатися до електронної начинки. Тут в справу вступає міцний ніж з добре заточеним клинком (канцелярський не підійде - зламається і буде багато кровищі, або мінус очей). Колупати кришку досить важко (вона спаяна з корпусом, мабуть гарячим пресуванням), але робити це треба дуже ретельно, щоб не пошкодити тонку мідну котушку приймача електричного поля (бездротова зарядка).

Діставшись до потрухів, бачимо, що все посаджено на пайку, причому досить якісно. Тепер все просто-перевіряємо +/- мультиметром (на тому екземплярі, який мені попався, не було позначень полярності) або дивимося на форму контактів (плюсової млинець трохи менше діаметром), запам'ятовуємо, до якого проводу він припаяний. Далі споюємо дві нові банки шматком дроту або проводком і встановлюємо їх в кришку, потім можна підключати саму плату. Тут головне не перегріти свіжі банки. В ідеалі використовувати нормальний паяльник з широкою плоскою насадкою, низькотемпературний припій і лудити кислотою, а не каніфоллю, але, маємо, що маємо...

І нарешті збірка. Ми ставили кришку і вклеювали "свічку" в стакан на Момент-гель. Після складання, ставимо все в зарядку і перевіряємо на працездатність.

Всі три пацієнта працюють, господар задоволений, а ми отримав свою шоколадку і подяку!